Облыс әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 309 "Субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 литріне (килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 569 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 309 "Субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 литріне (килограмына) арналған субсидиялар нормаларын бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5771 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 тамыздағы "Қостанай таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А. Мұхамбетов

О признании утратившим силу постановления акимата области от 23 июля 2015 года № 309 "Об утверждении видов субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 литр (килограмм) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов
Постановление акимата Костанайской области от 30 декабря 2015 года № 569
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области от 23 июля 2015 года № 309 "Об утверждении видов субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 литр (килограмм) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5771, опубликовано 5 августа 2015 года в газете "Қостанай таңы");
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким области                               А. Мухамбетов