"Алтынсарин ауданы Приозерный ауылдық округіндегі "Дармен" шаруа қожалығы аумағында шектеу iс-шараларын белгiлеу туралы" Приозерный ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 10 маусымдегі № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Приозерный аулдық округі әкімінің 2015 жылғы 20 қазандағы № 2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8-тармағына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қостанай облыстық аумақтық инспекциясының Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясының басшысының 2015 жылғы 19 қазандағы № 113 ұсынысы негізінде, Приозерный ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауыл шаруашылық малдарының бруцеллез жою бойынша кешенді ветеринарлық шараларының өткізілуіне байланысты Алтынсарин ауданының Приозерный ауылдық округіндегі "Дармен" шаруа қожалығы аумағында салынған шектеулі шаралар алынсын.
2. "Алтынсарин ауданы Приозерный ауылдық округіндегі "Дармен" шаруа қожалығы аумағында шектеу iс-шараларын белгiлеу туралы" Приозерный ауылдық округ әкімінің 2015 жылғы 10 маусымдағы № 1 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 23 маусымдағы № 5682 тіркелген, аудандық "Таза Бұлақ-Чистый родник" газетінде 2015 жылдағы 03 шілдедегі № 28 жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзiме қалдырамын.
Ауылдық округінің әкімі                    Ж. Иралин

О признании утратившим силу решение акима Приозерного сельского округа от 10 июня 2015 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Дармен" Приозерного сельского округа Алтынсаринского района"
Решение акима Приозерного сельского округа Алтынсаринского района Костанайской области от 20 октября 2015 года № 2
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Алтынсаринской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 октября 2015 года № 113 аким Приозерного сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Дармен" Приозерного сельского округа Алтынсаринского района, в связи с проведением комплексного плана оздоровления от бруцеллеза сельскохозяйственных животных.
2. Признать утратившим силу решение акима Приозерного сельского округа от 10 июня 2015 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Дармен" Приозерного сельского округа Алтынсаринского района" (зарегистирировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5682 от 23 июня 2015 года, опубликовано в районной газете "Таза Бұлақ – Чистый родник" № 28 от 03 июля 2015 года).
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Аким сельского округа                      Ж. Иралин