"Жітіқара ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 211 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 1 қазандағы № 318 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Жітіқара ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен қағидаларын бекіту туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 18 маусымдағы № 211 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5700 болып тіркелді, 2015 жылғы 2 шілдеде "Авангард" газетінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімі                                А. Ибраев

О признании утратившим силу постановления акимата от 18 июня 2015 года № 211 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Житикаринского района"
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 1 октября 2015 года № 318
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата от 18 июня 2015 года № 211 "Об утверждении схемы и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Житикаринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5700, опубликовано 2 июля 2015 года в газете "Авангард").
Аким района                                А. Ибраев