"Ауданның коммуналдық мүлігін мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу Қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 399 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 228 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1- бабы, 40- бабы 2- тармағы, 4) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауданның коммуналдық мүлігін мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу Қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 399 қаулысының (мемлекеттік тіркеу Реестірінде 2015 жылдың 28 қаңтарында № 3088 нөмірімен тіркелген, 2015 жылдың 6 ақпанында "Ауыл арайы", 2015 жылдың 6 ақпанында "Сельская новь" аудандық газеттерінде жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі И.Турков

О признании утратившим силу постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 399 "Об определении порядка расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 20 июля 2015 года № 228
В соответствии со статьей 21-1, подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Жамбылского района Северо- Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 399 "Об определении порядка расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации от 28 января 2015 года под № 3088, опубликовано в районных газетах 6 февраля 2015 года "Ауыл арайы", 6 февраля 2015 года "Сельская новь").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района И. Турков