Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы № 264 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің аппарат басшысы Ж.Х. Ақылбековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Жұмабеков
Қызылжар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 маусымдағы
№ 264 қаулысына қосымша
Күші жойылды деп танылған қаулылардың тізбесі:
1. "2015 жылға арналған Қызылжар ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № 68 қаулысы (2015 жылғы 12 наурызда № 3156 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 27 наурызда "Қызылжар" газетінің № 14 (577), 2015 жылғы 20 наурызда "Маяк" газетінің №12 (5515) жарық көрген).
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға үй-жай ұсыну туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 наурыздағы №112 қаулысы (2015 жылғы 11 наурыздағы № 3151 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 13 наурыздағы "Қызылжар" газетінің №12 (575), 2015 жылғы 13 наурыздағы "Маяк" газетінің №11 (5514) жарық көрген).
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін ауылдық округ әкімдігіне кандидаттарға үй-жай ұсыну туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 наурыздағы № 113 қаулысы (2015 жылғы 11 наурыздағы № 3150 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 20 наурызда "Қызылжар" газетінің №13 (576), 2015 жылғы 13 наурызда "Маяк" газетінің №11 (5514) жарық көрген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Кызылжарского района Северо–Казахстанской области
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 3 июня 2015 года № 264.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области, согласно приложению.
2.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области Акылбекову Ж.Х.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района Б. Жумабеков
Приложение к постановлению акимата Кызылжарского района от 03 июня 2015 года № 264
Перечень постановлений признанных утратившими силу:
1) Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 10 февраля 2015 года № 68 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Кызылжарском районе на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 марта 2015 года № 3156, опубликовано в газетах "Қызылжар" № 14 (577) от 27 марта 2015 года, "Маяк" №12 (5515) от 20 марта 2015 года).
2) Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 06 марта 2015 года № 112 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатам в Президенты Республики Казахстан для проведения встреч с избирателями на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 марта 2015 года № 3151, опубликовано в газетах "Қызылжар" № 12 (575) от 13 марта 2015 года, "Маяк" №11 (5514) от 13 марта 2015 года).
3) Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 06 марта 2015 года № 113 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 марта 2015 года № 3150, опубликовано в газетах "Қызылжар" № 13 (576) от 20 марта 2015 года, "Маяк" №11 (5514) от 13 марта 2015 года).