"Ауданның коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу Қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 75 қаулысын күшін жойған деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 шілдедегі N 222 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40 бабы 2 тармағы 2) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ауданның коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу Қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 75 қаулысы күшін жойған деп танылсын, (Солтүстік Қазақстан облысының әділет департаментімен тіркелген 2015 жылғы 27 наурыздағы № 12 (306) "Солтүстік Жұлдызы" және 2015 жылғы 27 наурыздағы № 13 (7685) "Знамя труда" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкiмiнiң орынбасары Р.А.Ғаббасовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi Е. Бекшенов

О признании утратившим силу постановления акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 20 марта 2015 года № 75 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)"
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 27 июля 2015 года N 222
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 20 марта 2015 года № 75 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 марта 2015 года № 3175, опубликованное в газетах "Знамя труда" от 27 марта 2015 года № 13 (7685), "Солтүстік Жұлдызы" от 27 марта 2015 года №12 (306).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области Габбасова Р. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е. Бекшенов