"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 350 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 8 қазандағы № 436 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына, 43-1 бабы 1 тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 шілдедегі № 350 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 3363 Мемлекеттік тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 11 қыркүйектегі "Тайынша таңы" және 2015 жылғы 11 қыркүйектегі "Тайыншинские вести" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Иманслям

О признании утратившим силу постановление акимата Тайыншинского района от 30 июля 2015 года № 350 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 октября 2015 года № 436
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40, пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тайыншинского района от 30 июля 2015 года № 350 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 3363 от 2 сентября 2015 года, опубликовано в газетах "Тайынша таңы" от 11 сентября 2015 года, "Тайыншинские вести" от 11 сентября 2015 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Е. Иманслям