Аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 257 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қазандағы № 456 қаулысы
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1-бабына сәйкес аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 257 "Махамбет ауданының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидасын бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 18 мамырдағы № 3208 болып тіркеліп, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 20 (6177) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкімі                                Ә. Нәутиев

О признании утратившим силу постановлении акимата района от 17 апреля 2015 года № 257
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области от 12 октября 2015 года № 456
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", руководствуясь статьей 21-1 Закона "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Постановление акимата района от 17 апреля 2015 года № 257 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Махамбетского района" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3208 от 18 мая 2015 года, опубликованное 21 мая 2015 года в газете "Жайык Шугыласы" № 20 (6177)) признать утратившим силу.
Аким района                                А. Наутиев