Ленгер қаласы М.Бишимбаева көшесінде шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы Ленгір қаласы әкімінің 2015 жылғы 26 мамырдағы № 38 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10 бабының 2 тармағының 10) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының Төлеби аудандық аумақтық инспекциясының 2015 жылғы 25 мамырдағы № 01-13/85 ұсынысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ленгер қаласы М.Бишимбаева көшесінде ветеринариялық iс-шаралар кешенiнің толық орындалуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Төлеби ауданы Ленгер қаласы әкiмiнiң 2015 жылғы 30 наурыздағы № 22 "Ленгер қаласы М.Бишимбаева көшесiнде шектеу iс-шараларын белгiлеу туралы" (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3133 тіркелген, 2015 жылғы 18 сәуірдегі "Ленгер жаршысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім заңнамада белгіленген тәртіппен қала аумағында таратылатын мерзiмдi баспа басылымдарына ресми жариялауға жолдансын және Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментіне хабарлансын.
4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ.Татыбаевқа жүктелсін.
Ленгер қаласы әкiмiнiң мiндетiн
уақытша атқарушы Б.Ешімбетов

О снятии ограничительных мероприятий на улице М.Бишимбаева в городе Ленгер
Решение акима города Ленгера Толебийского района Южно-Казахстанской области от 26 мая 2015 года № 38
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 10) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основани представления Толебийской районной территориальной инспекции Южно-Казахстанской областной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 мая 2015 года № 01-13/85 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на улице М.Бишимбаева в городе Ленгер в связи с полным исполнением комплекса ветеринарных мероприятий.
2. Признать утратившим силу решение акима города Ленгера Толебийского района от 30 марта 2015 года № 22 "Об установлении ограничительных мероприятий на улице М.Бишимбаева в городе Ленгер" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3133, опубликовано в газете "Ленгер жаршысы" от 18 апреля 2015 года).
3. В установленном законодательством порядке направить настоящее решение на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города и сообщить Департаменту юстиции Южно-Казахстанской области.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Ленгер К.Татыбаева.
Временно исполняющий
обязанности акима города
Ленгер Б.Ешимбетов