Жарма аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қазандағы № 32/273-V шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабынны 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40-бабына сәйкес Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 шілдедегі "Жарма ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 29/250-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4105 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 тамыздағы № 65 "Қалба тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Тұяқбаев
Мәслихат хатшысы Н. Есполов

О признании утратившим силу решения Жарминского районного маслихата
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 октября 2015 года № 32/273-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жарминского районного маслихата от 14 июля 2015 года № 29/250-V "О повышении ставок земельного налога по Жарминскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4105, опубликовано в газете "Қалба тынысы" № 65 от 20 августа 2015 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его принятия.
Председатель сессии М. Туякбаев
Секретарь маслихата Н. Есполов