Күршім ауданының Қалғұты ауылдық округінің Қаратоғай ауылына қарасты "Бабатілеу" учаскесінде карантин аймағында ветеринариялық режимін тоқтату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Қалғұты ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 01 сәуірдегі N 3 шешімі
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Күршім ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2015 жылғы 23 ақпандағы № 79 ұсынысы негізінде, Қалғұты ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Күршім ауданының Қалғұты ауылдық округінің Қаратоғай ауылына қарасты "Бабатілеу" учаскесінде ірі қара малға ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізіліп, қарасан ауруының ошағының жойылуына байланысты карантин аймағындағы ветеринариялық режим тоқтатылсын.
2. 2015 жылғы 11 ақпандағы "Күршім ауданының Қалғұты ауылдық округінің Қаратоғай ауылына қарасты "Бабатілеу" учаскесінде карантин аймағына ветеринариялық режим белгілеу туралы" №2 шешімінің күші (аудандық Рауан-Заря газетінің 2015 жылғы 20 наурыздағы №23 нөмірінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3746 16 наурыз 2015 жылы болып тіркелінген) жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
Қалғұты ауылдық округінің әкімі Т.Хамитов

О снятии ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на участке "Бабатілеу", относящегося к селу Каратогай Калгутинского сельского округа Курчумского района
Решение акима Калгутинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 01 апреля 2015 года N 3
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Курчумского района № 79 от 23 февраля 2015 года, аким Калгутинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима на участке "Бабатілеу", относящегося к селу Каратогай Калгутинского сельского округа Курчумского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очага заболевания эмфезематозный карбункул среди крупного рогатого скота
2. Решение №2 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на участке "Бабатілеу" относящегося к селу Каратогай Калгутинского сельского округа Курчумского района"11 февраля 2015 года (опубликовано в газетах "Рауан-Заря" 20 марта 2015 года №23, зарегистрировано в Реестре нормативного правовых актов 16 марта 2015 года №3746) отменить.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Калгутинского сельского округа Т.Хамитов