Тарбағатай ауданының Ақсуат ауылдық округiнiң Карабұлақ учаскесіне шектеу iс-шараларын тоқтату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 маусымдағы № 354 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 10-бабы 2-тармағының 10) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31- бабы 1-тармағының 18) тармақшасына сәйкес және Тарбағатай ауданының аумақтық бас мемлекеттiк ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 6 мамырдағы № 266 ұсынысы негiзiнде Тарбағатай ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Тарбағатай ауданының Ақсуат ауылдық округiнiң Қарабұлақ учаскесіндегі ірі қара малдары арасынан шыққан бруцеллез ауруының ошағы түбегейлі жойылуына байланысты шектеу iс-шаралары тоқтатылсын.
2. "Тарбағатай ауданының Ақсуат ауылдық округінің Қарабұлақ учаскесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Тарбағатай ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 26 тамыздағы № 376 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3501 болып енгізілген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С.Жақаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi Д.Оразбаев

О снятии ограничительных мероприятий на участке Карабулак Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 08 июня 2015 года N 354
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 10) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тарбагатайского района от 06 мая 2015 года № 266 акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять ограничительные мероприятия на участке Карабулак Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района в связи с ликвидацией очагов бруцеллеза крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу постановления акимата Тарбагатайского района № 376 от 26 августа 2014 года "Об установлении ограничительных мероприятий на участке Карабулак Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3501).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жакаева С.
4. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким района Д.Оразбаев