"Тарбағатай ауданының Құмкөл ауылдық округiнiң "Қызыл-жұлдыз" елді мекеніне шектеу iс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы" Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 583 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 730 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1-бабына сәйкес сәйкес Тарбағатай ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Тарбағатай ауданының Құмкөл ауылдық округiнiң "Қызыл-жұлдыз" елді мекеніне шектеу iс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы" Тарбағатай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 583 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4212 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С.Жақаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi Д.Оразбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Тарбагатайского района "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий в населенном пункте "Кызыл-жулдыз" Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района" № 583 от 30 сентября 2015 года
Постановление акимата Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2015 года N 730
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Тарбагатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Тарбагатайского района за № 583 от 30 сентября 2015 года "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий в населенном пункте "Кызыл-жулдыз" Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4212).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жакаева С.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания
Аким района Д. Оразбаев