Жәнібек аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 мамырдағы № 34-2 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа алып Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Сессиясы төрағасы Т.З. Кадимов
Мәслихат хатшысы Т.З. Кадимов
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 29 мамырдағы № 34-2
шешіміне қосымша
1. Жәнібек аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы №20-9 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі, (2014 жылы 9 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде №3399 тіркелген, 2014 жылғы 28 ақпанда аудандық "Шұғыла" газетінде жарияланған);
2. Жәнібек аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 30 сәуірдегі №24-1 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы №20-9 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, (2014 жылғы 19 мамырда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде №3533 тіркелген, 2014 жылғы 19 қыркүйекте аудандық "Шұғыла" газетінде жарияланған);
3. Жәнібек аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 18 тамыздағы №26-3 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы №20-9 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, (2014 жылғы 25 тамызда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде №3621 тіркелген, 2014 жылғы 12 желтоқсанда аудандық "Шұғыла" газетінде жарияланған;
4. Жәнібек аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 13 қазандағы №27-2 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы №20-9 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, (2014 жылғы 24 қазанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде №3666 тіркелген 2014 жылғы 7 қарашада аудандық "Шұғыла" газетінде жарияланған);
5. Жәнібек аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 10 қарашадағы №28-2 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы №20-9 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, (2014 жылғы 17 қарашада нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде №3690 тіркелген 2015 жылғы 23 қаңтарда аудандық "Шұғыла" газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Жанибекского районного маслихата
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 мая 2015 года № 34-2
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан, "О нормативных правовых актах" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решение Жанибекского районного маслихата согласно приложения.
Председатель сессий Т.З. Кадимов
Секретарь маслихата Т.З. Кадимов
Приложение
к решению районного маслихата
от 29 мая 2015 года №34-2
1. Решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2013 года №20-9 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 9 января 2014 года №3399, опубликованно 28 февраля 2014 года в районной газете "Шұғыла");
2. Решение Жанибекского районного маслихата от 30 апреля 2014 года №24-1 "О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2013 года №20-9 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 мая 2014 года №3533, опубликованно 19 сентября 2014 года в районной газете "Шұғыла");
3. Решение Жанибекского районного маслихата от 18 августа 2014 года №26-3 "О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2013 года №20-9 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 25 августа 2014 года №3621, опубликованно 12 декабря 2014 года в районной газете "Шұғыла");
4. Решение Жанибекского районного маслихата от 13 октября 2014 года №27-2 "О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2013 года №20-9 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 24 октября 2014 года №3666, опубликованно 7 ноября 2014 года в районной газете "Шұғыла");
5. Решение Жанибекского районного маслихата от 10 ноября 2014 года №28-2 "О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2013 года №20-9 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 ноября 2014 года №3690, опубликованно 23 января 2015 года в районной газете "Шұғыла");

6. Жәнібек аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы №30-1 "Жәнібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы №20-9 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, (2014 жылғы 29 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде №3738 тіркелген 2015 жылғы 10 сәуірде аудандық "Шұғыла" газетінде жарияланған).

6. Решение Жанибекского районного маслихата от 22 декабря 2014 года №30-1 "О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 26 декабря 2013 года №20-9 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2014 года №3738, опубликованно 10 апреля 2015 года в районной газете "Шұғыла").