Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Қазақстан ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 7 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2002 жылдың 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі "Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Тасқала аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 307 ұсынысы негізінде ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала ауданының Қазақстан ауылдық округінің Атамекен, Молочная, Қалмақ шабын, Аяқ, Қисық сай елді мекендері аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Тасқала ауданы Қазақстан ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 4 "Тасқала ауданының Қазақстан ауылдық округінің Атамекен, Молочная, Қалмақ шабын, Аяқ, Қисық сай елді мекендері аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 мамырда № 3292 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
А. Ташимов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Казахстанского сельского округа Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2015 года № 7
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представления руководителя государственного учреждения "Таскалинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора" Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 307 от 4 декабря 2015 года аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории населенных пунктов Атамекен, Молочная, Калмак шабын, Аяк, Кисык сай Казахстанского сельского округа Таскалинского района
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа от 30 апреля 2013 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятии на территории населенных пунктов Атамекен, Молочная, Калмак шабын, Аяк, Кисык сай Казахстанского аульного округа Таскалинского района" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 мая 2013 года № 3292).
А. Ташимов