Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 9 ақпандағы № 102-234 қаулысы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. «Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Н.Р. Алиевке жүктелсін.
Әкім                                     Ә. Жақсыбеков
Астана қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 9 ақпандағы
№ 102-234 қаулысына
қосымша
Күші жойылды деп танылған Астана қаласы әкімдігінің кейбір
қаулыларының тізбесі
1. «Бірегей, элиталық тұқым, бірінші, екінші және үшінші репродукциядағы тұқым өндірушілерді және тұқым өткізушілерді аттестаттау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» Астана қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 102-1250 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 5 қыркүйекте № 836 болып тіркелген).
2. «Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта рәсімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» Астана қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 102-1249 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 5 қыркүйекте 838 болып тіркелген).
3. «Техникалық инспекция саласында мемлекеттік қызметтер көрсету регламенттерін бекіту туралы» Астана қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 102-1258 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 5 қыркүйекте № 835 болып тіркелген).
4. «Басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тізбесін және субсидиялар нормаларын белгілеу туралы» Астана қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 3 қазандағы № 102-1644 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 6 қарашада 850 болып тіркелген).
5. «Өсімдік шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» Астана қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 4 қарашадағы № 102-1816 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 4 желтоқсанда № 857 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 9 февраля 2016 года № 102-234
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Астаны согласно приложению.
2. Руководителю Государственного учреждения «Управление сельского хозяйства города Астаны» принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Алиева Н.Р.
Аким                                       А. Джаксыбеков
Приложение
к постановлению
акимата города Астаны
от 9 февраля 2016 года
№ 102-234
Перечень некоторых постановлений акимата города Астаны,
признанных утратившими силу
1. Постановление акимата города Астаны от 5 августа 2014 года № 102-1250 «Об утверждении Регламента государственной услуги «Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой,второй и третьей репродукций и реализаторов семян» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 сентября 2014 года № 836).
2. Постановление акимата города Астаны от 5 августа 2014 года № 102-1249 «Об утверждении Регламента государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 сентября 2014 года № 838).
3. Постановление акимата города Астаны от 5 августа 2014 года № 102-1258 «Об утверждении регламентов оказания государственных услуг в области технической инспекции» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 сентября 2014 года № 835).
4. Постановление акимата города Астаны от 3 октября 2014 года № 102-1644 «Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 ноября 2014 года № 850).
5. Постановление акимата города Астаны от 4 ноября 2014 года № 102-1816 «Об утверждении Регламентов государственных услуг в области растениеводства» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 декабря 2014 года № 857).

6. «Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» Астана қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 4 қарашадағы № 102-1815 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 4 желтоқсанда № 858 болып тіркелген).
7. «Тұқым сапасына сараптама жасау жөніндегі зертхананы аттестаттау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» Астана қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 102-1824 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 5 желтоқсанда № 860 болып тіркелген).
8. «Элиталық тұқымдарды субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы» Астана қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 102-2173 қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 22 қаңтарда № 878 болып тіркелген).

6. Постановление акимата города Астаны от 4 ноября 2014 года № 102-1815 «Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 декабря 2014 года № 858).
7. Постановление акимата города Астаны от 5 ноября 2014 года № 102-1824 «Об утверждении Регламента государственной услуги «Аттестация лабораторий по экспертизе качества семян» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 декабря 2014 года № 860).
8. Постановление акимата города Астаны от 25 декабря 2014 года № 102-2173 «Об утверждении Регламента государственной услуги «Субсидирование элитных семян» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 22 января 2015 года № 878).