Көкшетау қаласы әкімдігі қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № А-2/300 қаулысы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 қаулысымен бекітілген Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Көкшетау қаласы бойынша мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы» Көкшетау қаласының әкімдігінің 2009 жылғы 21 қаңтардағы № А-1/83 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 1-1-97 болып тіркелген, 2009 жылдың 5 ақпанында «Степной маяк» және «Көкшетау» газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Е.Маржықпаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 18 февраля 2016 года № А-2/300
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Правилами проведения правового мониторинга нормативных правовых актов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964, акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кокшетау "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по городу Кокшетау" от 21 января 2009 года № А-1/83 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-97, опубликовано 5 февраля 2009 года в газетах «Степной маяк» и «Көкшетау»).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким города                                Е.Маржикпаев