Бұланды аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 мамырдағы № 6С-3/3 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Бұланды аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 қарашадағы № 5С-33/4 шешімнің күші жойылды деп тану туралы.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 3 – сессияның төрағасы Б.Қажақанов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ш.Құсайынов

О признании утратившим силу решение Буландынского районного маслихата
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 5 мая 2016 года № 6С-3/3
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу ранее принятое решение Буландынского районного маслихата № 5С-33/4 от 12 ноября 2014 года "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Буландынского районного маслихата"".
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель 3 очередной сессии Б.Кажаканов
Секретарь районного маслихата Ш.Кусаинов