Егіндікөл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № а-1/9 қаулысы
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Егіндікөл ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
2014 жылғы 20 қазандағы № а-10/238 «Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4449 тіркелген, аудандық «Егіндікөл» газетінде 2014 жылғы 17 қарашада жарияланған);
2014 жылғы 30 шілдедегі № а-7/170 «Егіндікөл ауданы Егіндікөл ауылының аумағында жылжымалы сауданы жүзеге асыруға арналған орындарды анықтау туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4332 тіркелген, аудандық «Егіндікөл» газетінде 2014 жылғы 1 қыркүйекте жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Тайжанов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Егиндыкольского района
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 19 января 2016 года № а-1/9
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Егиндыкольского района:
от 20 октября 2014 года № а-10/238 «Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности» (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4449, опубликовано в районной газете «Егіндікөл» 17 ноября 2014 года);
от 30 июля 2014 года № а-7/170 «Об определении мест для осуществления выездной торговли на территории села Егиндыколь Егиндыкольского района» (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4332, опубликовано в районной газете «Егіндікөл» 1 сентября 2014 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                А.Тайжанов