Егіндікөл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 ақпандағы № а-2/27 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Егіндікөл ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
"Егіндікөл ауданындағы халықтың мақсатты топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" 2013 жылғы 12 тамыздағы № а-8/174 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3799 тіркелген, 2013 жылғы 16 қыркүйектегі "Егіндікөл" аудандық газетінде жарияланған);
"Егіндікөл ауданы әкімдігінің "Егіндікөл ауданындағы халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" 2013 жылғы 12 тамыздағы № а-8/174 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 20 қазандағы № а-10/239 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4448 тіркелген, 2014 жылғы 17 қарашадағы "Егіндікөл" аудандық газетінде жарияланған);
"Мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыздық көлемінде жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2013 жылғы 3 қыркүйектегі № а-9/185 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3812 тіркелген, 2013 жылғы 9 қазанда аудандық "Егіндікөл" газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Тайжанов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Егиндыкольского района
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 17 февраля 2016 года № а-2/27
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Егиндыкольского района:
от 12 августа 2013 года № а-8/174 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Егиндыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3799, опубликовано в районной газете "Егіндікөл" 16 сентября 2013 года);
от 20 октября 2014 года № а-10/239 "О внесении изменений в постановление акимата Егиндыкольского района от 12 августа 2013 года № а-8/174 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения Егиндыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4448, опубликовано в районной газете "Егіндікөл" 17 ноября 2014 года);
от 3 сентября 2013 года № а-9/185 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3812, опубликовано в районной газете "Егіндікөл" 9 октября 2013 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А.Тайжанов