Жақсы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 08 сәуірдегі № 5ВС-37-1 "Жақсы ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күші жойылған деп тану туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 6ВС-3-5 шешімі
2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 08 сәуірдегі № 5ВС-37-1 "Жақсы ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4755 болып тіркелген, 2015 жылдың 27 сәуірінде "Жақсы жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Б. Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Жанәділов

О признании утратившим силу решения Жаксынского районного маслихата от 08 апреля 2015 года № 5ВС-37-1 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жаксынском районе"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 28 апреля 2016 года № 6ВС-3-5
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жаксынского районного маслихата от 08 апреля 2015 года № 5ВС-37-1 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Жаксынском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4755, опубликованного в районной газете "Жаксынский вестник" от 27 апреля 2015 года).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Б. Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б. Джанадилов