Зеренді аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 30 қарашадағы № 42-353 "Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметіне жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 46-374 шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына, 40 бабының 2 тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес келтіру мақсатымен, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметіне жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы туралы" 2015 жылғы 30 қарашадағы № 42-353 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5119 тіркелген, 2015 жылғы 25 желтоқсандағы "Зерделі-Зеренді", "Зерен" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н.Хасенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Қ.Ауғалиев

О признании утратившим силу решения Зерендинского районного маслихата от 30 ноября 2015 года № 42-353 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Зерендинского районного маслихата Акмолинской области"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 15 января 2016 года № 46-374
В соответствии со статьей 21-1, пунктом 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", а также в целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Зерендинского районного маслихата от 30 ноября 2015 года № 42-353 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Зерендинского районного маслихата Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5119, опубликовано от 25 декабря 2015 года в районных газетах "Зерделі-Зеренді", "Зерен").
2. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель сессии Н.Хасенов
Секретарь районного маслихата К.Аугалиев