Қорғалжын ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 18 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аудан әкімдігінің келесі қаулысының күші жойылды деп танылсын:
"Қорғалжын ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Ақмола облысы Әділет департаментінде 2014 жылы 16 шілдеде № 4280 болып тіркелген) Қорғалжын ауданы әкімдігінің 23 маусым 2014 жылғы № 122 қаулысы.
Аудан әкімі Қ. Рыскелдінов

Об утрате некоторых постановлении акимата Коргалжынского района
Постановление акимата Коргалжынского района Акмолинской области от 28 января 2016 года № 18
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Коргалжынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу следующее постановление акимата района:
Постановление акимата Коргалжынского района от 26 июня 2014 года № 122 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Коргалжынском районе" (Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 июня 2014 года № 4280).
Аким района К.Рыскельдинов