Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 507 бұйрығы
«Құқықтық актілер туралы» 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 50-бабының 2-тармағын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің мынадай:
1) «Күзетiлетiн объектiлерден, азаматтардың пәтерлерiнен және меншiктiң барлық нысандарындағы өзге де объектiлерден Жедел басқару орталықтарына, Астана, Алматы қалаларының және облыстар iшкi iстер департаменттерiнiң кезекшi бөлiмдерiне келiп түсетiн дабыл белгiлерiне қоғамдық тәртiптi сақтауға жұмылдырылған полиция кешендi күштерiнiң ден қоюын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 17 мамырдағы № 280 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2288 болып тіркелген);
2) «Күзетiлетiн объектiлерден және азаматтардың пәтерлерiнен, оның iшiнде күзет қызметiнiң мемлекеттік емес күзет субъектiлерi күзететiн объектiлерден Жедел басқару орталығына, Астана, Алматы қалаларының және облыстардағы iшкi iстер бас басқармаларымен Iшкi iстер басқармаларының кезекшi бөлiмдерiне келiп түсетiн дабыл белгiлерiне қоғамдық тәртiптi сақтауға жұмылдырылған полиция кешендi күштерiнiң ден қоюын ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 2003 жылғы 17 мамырдағы № 280 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 13 қыркүйектегі № 541 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3871 болып тіркелді және «Заң газет» газетінің 2005 жылғы 27 желтоқсандағы № 178 (802) санында, «Ресми газет» газетінің 2006 жылғы 1 қаңтардағы № 1 (262) санында жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаменті (С.В. Пономарев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдауды;
2) «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-полковнигі                         Қ. Қасымов

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 16 мая 2016 года № 507
В целях реализации пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу следующие приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан:
1) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 17 мая 2003 года № 280 «Об утверждении Инструкции по организации реагирования комплексных сил полиции, задействованных в охране общественного порядка, на сигналы тревоги, поступающие в Центры оперативного управления, дежурные части Департаментов внутренних дел городов Астаны, Алматы и областей с охраняемых объектов, из квартир граждан и иных объектов всех форм собственности» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2288);
2) приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 13 сентября 2005 года № 541 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 17 мая 2003 года № 280 «Об утверждении Инструкции по организации реагирования комплексных сил полиции, задействованных в охране общественного порядка, на сигналы тревоги, поступающие в Центр оперативного управления, дежурные части Главного управления внутренних дел и Управления внутренних дел г.г. Астаны, Алматы и областей с охраняемых объектов и из квартир граждан, в том числе охраняемых негосударственными субъектами охранной деятельности» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3871 и опубликован в «Юридической газете» от 27.12.2005 года № 242 (976), «Официальной газете» от 01.01.2006 года № 1 (263).
2. Юридическому департаменту Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Пономарев С.В.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр
генерал-полковник полиции                  К.Касымов