Ырғыз аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 30 қазандағы № 211 "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күшін жою деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 235 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 "Мемлекеттік қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы" Жарлығына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213-1 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабының 2 тармағына Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ырғыз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 қазандағы № 211 "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4591 болып тіркелген, 2015 жылы 8 желтоқсанда аудандық "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылдаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы: М. ТҰРЫМОВ
Аудандық мәслихаттың хатшысы: К. ҚОСАЯҚОВ

О признании утратившим силу решения Иргизского районного маслихата № 211 от 30 октября 2015 года "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Иргизского района"
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 14 января 2016 года № 235
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указа Президента Республики Казахстан № 152 от 29 декабря 2015 года "О некоторых вопросах прохождения государственной службы" и с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан № 213-1 от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Иргизского районного маслихата № 211 от 30 октября 2015 года "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Иргизского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4591, опубликованное 8 декабря 2015 года в районной газете "Ырғыз").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия решения.
Председатель сессии районного маслихата М. ТУРЫМОВ
Секретарь районного маслихата К. КОСАЯКОВ