Қарғалы ауданы әкімінің 2016 жылғы 03 қаңтардағы № 1 шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 3 шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 21-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33, 37 баптарына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қарғалы ауданы әкімінің 2016 жылғы 03 қаңтардағыі № 1 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4664 болып тiркелген, аудандық "Қарғалы" газетінде 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 2-3 (4871-4872) санында және 2016 жылғы 15 қаңтарда "Әділет" АҚЖ-де ресми жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Қ.Ізтілеуге жүктелсін.
Қарғалы ауданының әкімі Р.Сыдықов

Об утрате силы решения акима Каргалинского района от 03 января 2016 года № 1
Решение акима Каргалинского района Актюбинской области от 22 января 2016 года № 3
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", со статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Каргалинского района РЕШИЛ:
1. Утратить силу решения акима Каргалинского района от 03 января 2016 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4664, официально опубликованное в районной газете "Қарғалы" 14 января 2016 года за № 2-3 (4871-4872) и ИПС "Адилет" 15 января 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района Қ.Ізтілеу.
Аким Каргалинского района Р.Сыдыков