Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 20 қаулысы
Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің төмендегі:
1)      2015 жылғы 24 шілдедегі № 153 "Қобда ауданының жергілікті атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жыл сайынға бағалау әдістемесін бекіту туралы" (Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 тамыздағы № 4458 тіркелген, аудандық "Қобда" газетінде 2015 жылы 27 тамызда жарияланған);
2)      2015 жылғы 29 қазандағы № 259 "Қобда ауданының жергілікті атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 153 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қарашадағы № 4608 тіркелген, аудандық "Қобда" газетінде 2015 жылы 17 желтоқсанда жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жүсібалиев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района
Постановление Хобдинского районного акимата Актюбинской области от 20 января 2016 года № 20
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата района от 14 июля 2015 года № 153 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Хобдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 августа 2015 года № 4458, опубликовано в районной газете "Кобда " от 27 августа 2015 года;
2) постановление акимата района от 29 октября 2015 года № 259 "О внесений изменений в постановление районного акимата от 17 июля 2015 года № 153 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Хобдинского район" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 ноября 2015 года № 4608, опубликовано в районной газете "Кобда " от 17 декабря 2015 года).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района А. Джусибалиев