Хромтау ауданының әкімінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 2 "Хромтау ауданы аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімінің 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 10 шешімі
Хромтау аумағында жағдайдың тұрақтануына байланысты Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" заңдарын басшылыққа алып Хромтау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау ауданы әкімінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 2 "Хромтау ауданы аумағында табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Ақтөбе облысы әділет департаменті нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тізіліміне 2016 жылғы 17 наурызда № 4795 нөмірімен тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің көшірмелері мүдделі органдарға жолдансын.
Аудан әкімі А. Усмангалиев

О признании утратившим силу решение акима Хромтауского района от 16 марта 2016 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера на территории Хромтауского района"
Решение акима Хромтауского района Актюбинской области от 30 сентября 2016 года № 10
В связи со стабилизацией обстановки на территории Хромтауского района руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Хромтауского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Хромтауского района от 16 марта 2016 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера на территории Хромтауского района" (в Департаменте юстиции Актюбинской области в государственном списке нормативно-правовых актов зарегистрировано за № 4795 от 17 марта 2016 года).
2. Направить копии данного решения заинтересованным органам.
Аким района А. Усмангалиев