Ескелді аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 мамырдағы № 4-21 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 7 - бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 46 – бабына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
Ескелді ауданы мәслихатының
VІ шақырылымындағы
IV сессиясының төрағасы Қ. Тастанбаев
Ескелді ауданы
мәслихатының хатшысы Қ. Алпысбаев
Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 мамырдағы № 4-21 шешіміне қосымша
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №47-254 шешіміне өзгірістер енгізу туралы" №59-220 шешімі. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 11 желтоқсанында № 3609 тіркелген.
2. Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашасындағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №47-254 шешіміне өзгірістер енгізу туралы" №58-316 шешімі. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 18 қарашасында № 3564 тіркелген.
3. Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі "Ескелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №47-254 шешіміне өзгірістер енгізу туралы" №56-307 шешімі. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 15 қыркүйегінде № 3417 тіркелген.
4. Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №47-254 шешіміне өзгірістер енгізу туралы" №52-283 шешімі. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 10 маусымында № 3210 тіркелген.
5. Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №47-254 шешіміне өзгірістер енгізу туралы" №48-258 шешімі. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 17 ақпанында № 3057 тіркелген.

О признании утратившим силу некоторых решений Ескельдинского районного маслихата
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 23 мая 2016 года № 4-21
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года " О правовых актах", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторых решений Ескельдинского районного маслихата согласно приложению.
Председатель IV сессии
VІ созыва
Ескельдинского районного маслихата Тастанбаев К.
Секретарь Ескельдинского
районного маслихата Алпысбаев К.
Приложение к решению Ескельдинского районного маслихата № 4-21 от 23 мая 2015 года
1. Решение Ескельдинского районного маслихата от 9 декабря 2015 года №59-220 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №47-254 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы". Зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 декабря 2015 года за № 3609.
2. Решение Ескельдинского районного маслихата от 6 ноября 2015 года №58-316 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №47-254 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы". Зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 ноября 2015 года за № 3564.
3. Решение Ескельдинского районного маслихата от 7 сентября 2015 года №56-307 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №47-254 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы". Зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 сентября 2015 года за № 3417.
4. Решение Ескельдинского районного маслихата от 27 мая 2015 года №52-283 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №47-254 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы". Зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 июня 2015 года за № 3210.
5. Решение Ескельдинского районного маслихата от 9 февраля 2015 года №48-258 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №47-254 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы". Зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 февраля 2015 года за № 3057.

6. Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №47-254 шешімі. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 29 желтоқсанында № 2983 тіркелген.

6. Решение Ескельдинского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №47-254 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2015-2017 годы". Зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2014 года за № 2983.