Кербұлақ аудандық мәслихатының бірқатар нормативтік құқықтық актілерінің күшін жою туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 52-296 шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабының және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 5 тармағының беретін өкілеттігі шеңберінде Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 мамырдағы "Кербұлақ ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" № 43-250, (2015 жылдың 09 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3205 тіркелген, 2015 жылдың 26 маусымдағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің № 26 (3775) жарияланған) шешімінің, Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі "Кербұлақ ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 47-272 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 02 қарашадағы № 3514 тіркелген, 2015 жылдың 06 қарашадағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің № 45 (3794) жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы М. Нұрелов
Мәслихат хатшысы Е. Сұраншынов

О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых актов Кербулакского районного маслихата
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 21 января 2016 года № 52-296
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу решения Кербулакского районного маслихата от 13 мая 2015 года за № 43-250 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Кербулакского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 09 июня 2015 года за № 3205, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" от 26 июня 2015 года № 26 (3775), решения Кербулакского районного маслихата от 29 сентября 2015 года за № 47-272 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Кербулакскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 02 ноября 2015 года за № 3514, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" от 06 ноября 2015 года № 45 (3794).
Председатель сессии М. Нурелов
Секретарь маслихата Е. Суранчинов