Панфилов ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 09 қыркүйектегі № 462 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Панфилов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Панфилов ауданы әкімдігінің қосымшада көрсетілген қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күнтізбелік отыз күн өткен соң күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Садыков Аскар Джумахановичке жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Абдулдаев
Панфилов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 09 қыркүйектегі "Панфилов ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы" № 462 қаулысына қосымша
Панфилов ауданы әкімдігінің жойылатын қаулылардың
ТІЗБЕСІ
1. Панфилов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 10 қазандағы "Панфилов ауданында интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 748 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 14 қарашада 2-16-141 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 21 қарашадағы аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 47 нөмірінде жарияланған);
2. Панфилов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 10 қазандағы "Панфилов ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 749 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 14 қарашада 2-16-142 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 21 қарашадағы аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 47 нөмірінде жарияланған);
3. Панфилов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 04 желтоқсандағы "Панфилов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 10 қазандағы "Панфилов ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 749 қаулысына өзгегістер еңгізу туралы" №702 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылы 13 желтоқсанда 2246 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтардағы аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 2 нөмірінде жарияланған);
4. Панфилов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы "Панфилов ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 09 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 30 қаңтарда № 3013 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 21 ақпандағы аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 8 нөмірінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Панфиловского района
Постановление акимата Панфиловского района Алматинской области от 09 сентября 2016 года № 462
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, акимат Панфиловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Панфиловского района согласно приложения.
2. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня подписания.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Садыкова Аскара Джумахановича.
Аким района А. Абдулдаев
Приложение к постановлению акимата Панфиловского района от 09 сентября 2016 года № 462 "О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Панфиловского района"
Список постановлений акимата Панфиловского района, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Панфиловского района от 10 октября 2011 года № 748 "Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Панфиловском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 ноября 2011 года за № 2-16-141, опубликовано в газете "Жаркент онири" от 21 ноября 2011 года №47;
2. Постановление акимата Панфиловского района от 10 октября 2011 года № 749 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Панфиловском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 ноября 2011 года за № 2-16-142, опубликовано в газете "Жаркент онири" от 21 ноября 2011 года № 47;
3. Постановление акимата Панфиловского района от 4 декабря 2012 года № 702 "О внесении изменений в постановление акимата Панфиловского района от 10 октября 2011 года "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Панфиловском районе" № 749 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 декабря 2012 года за № 2246, опубликовано в газете "Жаркент онири" от 9 января 2013 года № 2;
4. Постановление акимата Панфиловского района от 12 января 2015 года № 09 "Об организации общественных работ по Панфиловскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 января 2015 года за № 3013, опубликовано в газете "Жаркент онири" от 21 февраля № 8.