Меркі ауданы әкімиятының 2009 жылғы 30 қарашадағы "Эротикалық мазмұндағы материалдар жариялайтын мерзімді басылымдардың сатылуы туралы" Меркі ауданы әкімиятының 2005 жылғы 28 сәуірдегі №111 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" №418 қаулысының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 201 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37 бабының 8 тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 21-1 бабының 1 тармағына сәйкес Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меркі ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 30 қарашадағы "Эротикалық мазмұндағы материалдар жариялайтын мерзімді басылымдардың сатылуы туралы" Меркі ауданы әкімиятының 2005 жылғы 28 сәуірдегі №111 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №73 болып тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтардағы "Меркі тынысы" газетінде жарияланған) № 418 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Меркі ауданы әкімінің аппарат басшысы Е.Акекке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткенсоң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Көпбосынов

О признании утратившим силу постановления акимата Меркенского района от 30 ноября 2009 года №418 "О внесении изменений в постановление акимата Меркенского района от 25 апреля 2005 года № 111 "Об определении мест продажи периодической печатной продукции содержащей материалы эротического содержания"
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 30 мая 2016 года № 201
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Меркенского района от 30 ноября 2009 года № 418 "О внесении изменений в постановление акимата Меркенского района от 25 апреля 2005 года № 111 "Об определении мест продажи периодической печатной продукции содержащей материалы эротического содержания" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 73, опубликовано 15 января 2010 года в газете "Меркенский вестник").
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима Меркенского района Е.Акек.
3. Настоящее постановление всупает в силу по истечении десяти дней после первого официального опубликования.
Аким района Б. Копбосынов