Меркі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қазандағы "Меркі ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы" № 541 қаулысының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 9 маусымдағы № 235 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480 Заңының 27 бабына сәйкес Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меркі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қазандағы "Меркі ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырумен қаржыландыру туралы" № 541 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2822 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 қарашадағы "Меркі тынысы-Меркенский вестник" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Рысқұлбековке жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Көпбосынов

О признании утратившими силу постановление акимата Меркенского района от 30 октября 2015 года № 541 "Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год по Меркенскому району"
Постановление Меркенского районного акимата Жамбылской области от 9 июня 2016 года № 235
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстана от 6 апреля 2016 года № 480 "О правовых актах" акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Меркенского района от 30 октября 2015 год № 541 "Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год по Меркенскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2822, опубликовано в газете "Меркі тынысы-Меркенский вестник" 19 ноября 2015 года).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Т. Рыскулбекова.
Аким района Б. Копбосынов