Меркі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 15 қаулысының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 9 маусымдағы № 236 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480 Заңының 27 бабына сәйкес Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меркі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 15 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-6-104 болып тіркелген, 2012 жылғы 9 ақпандағы "Меркі тынысы - Меркенский вестник" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Рысқұлбековке жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Көпбосынов

О внесении изменений в постановление акимата Меркенского района от 27 января 2012 года № 15 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление Меркенского районного акимата Жамбылской области от 9 июня 2016 года № 236
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстана от 6 апреля 2016 года № 480 "О правовых актах" акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Меркенского района от 27 января 2012 год № 15 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-6-104, опубликовано в газете "Меркі тынысы - Меркенский вестник" 9 февраля 2012 года).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Т. Рыскулбекова
Аким района Б. Копбосынов