Талас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 428 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 21 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы Мемлекеттік қызмет өткерудің кейбір мәселелері туралы №152 Жарлығымен бекітілген Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалауды өткізу қағидалары мен мерзіміне сәйкес Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қыркүйектегі "Аудан, қала, ауылдық округтер әкімдері аппараттары мен жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын аудандық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 428 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2816 болып тіркелген, 2015 жылдың 28 қарашасында "Талас тынысы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қадырбек Рысқұлбекұлы Садубаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Рысмендиев

О признании утратившим силу постановления акимата Таласского района от 28 сентября 2015 года №428
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 28 января 2016 года № 21
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами и сроками проведения оценки деятельности государственных служащих, утвержденными Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года №152 "О некоторых вопросах прохождения государственной службы" акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Таласского района от 28 сентября 2015 года №428 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппаратов акимов района, города, сельских округов и районных исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2861, опубликовано от 28 ноября 2015 года в газете "Талас тынысы").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Садубаева Кадирбека Рыскулбековича.
Аким района Б. Рысмендиев