Қарағанды облыстық мәслихатының 2001 жылғы 5 шілдедегі XII сессиясының "Қарағанды қаласының № 204 тіркеу мөлтек ауданының жерге төлейтін төлемақысының базалық ставкасының түзету коэффициентін бекіту туралы" № 12/2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 29 қыркүйектегі IV сессиясының № 91 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 15 бабы 1 тармағының 7) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес және Қарағанды облыстық мәслихатының 2008 жылғы 22 мамырдағы VI сессиясының "Қарағанды қаласы бойынша жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициенттерін және аймақтардың шекараларын бекіту туралы" № 122 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1846 болып тіркелген) негізінде, Қарағанды облыстық маслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2001 жылғы 5 шілдедегі XII сессиясының "Қарағанды қаласының № 204 тіркеу мөлтек ауданының жерге төлейтін төлемақысының базалық ставкасының түзету коэффициентін бекіту туралы" № 12/2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 352 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданыска енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Штергер
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Әбдікеров

О признании утратившим силу решения XII сессии областного маслихата от 5 июля 2001 года № 12/2 "Об утверждении поправочного коэффициента к базовой ставке платы за землю на учетный квартал № 204 г.Караганды"
Решение IV сессии Карагандинского областного маслихата от 29 сентября 2016 года № 91
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) пункта 1 статьи 15 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании решения VI сессии Карагандинского областного маслихата от 22 мая 2008 года № 122 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки и границ зон города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1846), Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Решение XII сессии Карагандинского областного маслихата от 5 июля 2001 года № 12/2 "Об утверждении поправочного коэффициента к базовой ставке платы за землю на учетный квартал № 204 г.Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 352) признать утратившим силу.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии Ж. Штергер
Секретарь областного маслихата Р. Абдикеров