Сәтбаев қаласы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 13/93 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы № 05/07 "Сәтбаев қаласының дене шынықтыру және спорт білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3026 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2015 жылғы 13 ақпандағы № 10 (2148) нөмерінде және 2015 жылғы 10 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары С.С. Имамбайға жүктелсін.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы
А.А. Ыдырысов

О признании утратившим силу постановление акимата города Сатпаев
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 27 апреля 2016 года № 13/93
На основании Закона от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление от 24 февраля 2015 года № 05/07 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта г. Сатпаев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3026, опубликовано в № 10 (2148) газеты "Шарайна" от 13 февраля 2015 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 10 сентября 2015 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Имамбай С.С.
И.о. акима города Идрисов А.А.