Абай ауданы әкімінің "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімінің 2016 жылдың 6 қаңтардағы № 01 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2015 жылдың 5 қаңтарындағы №1 хаттамасы негізінде және Абай ауданының аумағында ауа райының тұрақталуына байланысты, Абай ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Абай ауданы әкімінің 2015 жылдың 28 желтоқсанындағы № 8 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 29 желтоқсанында № 3585 тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтардағы № 1 "Абай Ақиқат" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылған деп танылсын.
2. Абай ауданы аумағында ауа райының тұрақталуына байланысты аудандық азаматтық қорғаныс қызметі күнделікті жұмыс тәртібіне ауыстырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
Абай ауданының әкімі С. Шайдаров

Об отмене решения акима Абайского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Абайского района Карагандинской области от 6 января 2016 года № 01
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", на основании протокола заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате Абайского района Карагандинской области от 5 января 2015 года № 1 и в связи с улучшением погодных условий на территории Абайского района, аким Абайского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Абайского района от 28 декабря 2015 года за № 8 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3585 от 29 декабря 2015 года, опубликовано в районной газете "Абай ақиқат" от 9 января 2016 года № 1).
2. В связи со стабилизацией погодных условий перевести районную систему гражданской защиты в режим повседневной деятельности.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Абайского района С. Шайдаров