Нұра ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 13/06 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Нұра ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі орынбасарының міндеттерін атқарушысы Салтанат Аққошқарқызы Мұқановаға жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Омарханов
Нұра ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 6 мамырдағы
№ 13/06 қаулысына
қосымша
Күші жойылды деп танылған Нұра ауданы әкімдігінің кейбір қаулылары
1. Нұра ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 07/02 "Нұра ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2574 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2014 жылдың 19 сәуірінде № 16, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 4 мамырда жарияланған).
2. Нұра ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 мамырдағы № 13/02 "Нұра ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2660 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2014 жылдың 5 шілдеде № 27, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылдың 2 шілдеде жарияланған).
3. Нұра ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 01/03 "2016 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3653 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2016 жылдың 13 ақпанында № 6, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 24 ақпанында жарияланған).
4. Нұра ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 01/04 "2016 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3652 болып тіркелген, аудандық "Нұра" газетінде 2016 жылдың 20 ақпанында № 7, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 24 ақпанында жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Нуринского района
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 6 мая 2016 года № 13/06
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Нуринского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима района Муканову Салтанат Аккошкаровну.
Аким района Н. Омарханов
Приложение
к постановлению акимата
Нуринского района
от 6 мая 2016 года № 13/06
Некоторые постановления акимата Нуринского района признанные утратившими силу
1. Постановление акимата Нуринского района от 28 февраля 2014 года № 07/02 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Нуринском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2574, опубликованное в районной газете "Нұра" от 19 апреля 2014 года № 16, в информационно-правовой системе "Әділет" от 4 мая 2014 года).
2. Постановление акимата Нуринского района от 15 мая 2014 года № 13/02 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Нуринском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2660, опубликованное в районной газете "Нұра" от 5 июля 2014 года № 27, в информационно-правовой системе "Әділет" от 2 июля 2014 года).
3. Постановление акимата Нуринского района от 13 января 2016 года № 01/03 "Об определении целевых групп населения на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3653, опубликованное в районной газете "Нұра" от 13 февраля 2016 года № 6, в информационно-правовой системе "Әділет" от 24 февраля 2016 года).
4. Постановление акимата Нуринского района от 13 января 2016 года № 01/04 "Об организации оплачиваемых общественных работ на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3652, опубликованное в районной газете "Нұра" от 20 февраля 2016 года № 7, в информационно-правовой системе "Әділет" от 24 мая 2016 года).