Сырдария ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 наурыздағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 107 қаулысының күшін жою туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 наурыздағы № 93 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1-бабының талаптарына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сырдария ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 наурыздағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 107 қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 03.04.2012 жылы №10-8-170 болып тіркелген, аудандық "Тіршілік тынысы" газет баспасының 11.04.2012 жылы № 29 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев

О признании утратившим силу постановление акимата Сырдарьинского района от 19 марта 2012 года № 107 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 17 марта 2016 года № 93
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Сырдарьинского района от 19 марта 2012 года № 107 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №10-8-170 от 03.04.2012 года, опубликованно в газете "Тіршілік тынысы" № 29 от 11.04.2012 года) признать утратившим силу.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Казантаев Г.