Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 23 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-1 бабының 2 тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Маңғыстау облысы әкімдігінің мына қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
2015 жылғы 25 ақпандағы № 52 «Маңғыстау облысы әкімі аппаратының «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің және облыстық бюджеттен қаржыландырылатын, облыстық атқарушы органдары басшыларының қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» қаулысы (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2654 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2015 жылғы 7 сәуірде жарияланған);
2015 жылғы 7 қазандағы № 301 «Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын, облыстық атқарушы органдарының «Б» корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің, басшыларды қоспағанда, қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы» қаулысы (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2843 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2015 жылғы 24 қазанда жарияланған).
2. Маңғыстау облысы әкімінің аппараты (А.К. Рзаханов) бір апта мерзімде осы қаулының көшірмесін Маңғыстау облысының әділет департаментіне жолдасын және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Облыс әкімі                             А. Айдарбаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 27 января 2016 года № 23
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мангистауской области:
от 25 февраля 2015 года № 52 «Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса «Б» Аппарата акима Мангистауской области и руководителей областных исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2654, опубликовано в газете «Огни Мангистау» 7 апреля 2015 года);
от 7 октября 2015 года № 301 «Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса «Б» областных исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета, за исключением руководителей» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2843, опубликовано в газете «Огни Мангистау» 24 октября 2015 года).
2. Аппарату акима Мангистауской области (Рзаханов А.К.) в недельный срок направить копию настоящего постановления в Департамент юстиции Мангистауской области и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким области                            А. Айдарбаев