Түпқараған аудандық мәслихатының "Түпқараған ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтардың жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 27 қазандағы №25/171 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 наурыздағы № 39/272 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 4 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы №10-11-113 ақпараттық хатының негізінде, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының "Түпқараған ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтардың жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 27 қазандағы № 25/171 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2528 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық- құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Түпқараған аудандық мәслихатының аппаратының басшысы (А.Ізбен) осы шешім туралы Маңғыстау облысының әділет департаментіне және бұқаралық ақпарат құралдары мен "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесіне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова

О признании утратившим силу решения Тупкараганского районного маслихата от 27 октября 2014 года №25/171 "Об утверждении определения норм накоплении твердых бытовых отходов по Тупкараганскому району"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 15 марта 2016 года № 39/272
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 3 статьи 4 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании информационного письма департамента юстиции Мангистауской области от 13 января 2016 года № №10-11-113, Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Тупкараганского районного маслихата от 27 октября 2014 года № 25/171 "Об утверждении определения норм накоплении твердых бытовых отходов по Тупкараганскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2528, опубликовано 5 декабря 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Руководителю аппарата Тупкараганского районного маслихата (А. Избен) обеспечить сообщение о настоящем решении в департамент юстиции Мангистауской области, в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата А.Досанова