Мұнайлы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 наурыздағы № 66-қ қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұнайлы ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 21 мамырдағы № 146-қ "Мұнайлы ауданының аумағында ауыл шаруашылығы өнімдерінің жәрмеңкесін ұйымдастыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11-7-52 болып тіркелген, "Мұнайлы" газетінде 2009 жылы 3 шілдеде жарияланған) қаулысы;
Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 20 мамырдағы № 153-қ "Мұнайлы ауданының аумағында жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда орындарының, алаңдардың (алаңқай) орнын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2449 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 маусымда "Мұнайлы" газетінде жарияланған) қаулысы.
2. Мұнайлы аудандық кәсіпкерлік бөлімі (Н. Жұпбанова) бір апта мерзімде осы қаулының көшірмесін Маңғыстау облысының әділет департаментіне жолдасын және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Әкім Н. Тәжібаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мунайлинского района
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 25 марта 2016 года № 66-қ
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующих постановлений акимата Мунайлинского района:
постановление акимата Мунайлинского района "Об организации сельскохозяйственной ярмарки на территории Мунайлинского района" от 21 мая 2009 года № 146-қ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-7-52, опубликовано в газете "Мұнайлы" 3 июля 2009 года);
постановление акимата Мунайлинского района "Об определении мест временных торговых мест, площадей (площадок) для реализации плодоовощной продукции и бахчевых культур на территории Мунайлинского района" от 20 мая 2014 года №153-қ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2449, опубликовано в газете "Мұнайлы" 27 июня 2014 года.
2. Мунайлинскому районному отделу предпринимательства (Жупбанова Н.) в недельный срок направить копию настоящего постановления в Департамент юстиции Мангистауской области и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким Н. Тажибаев