Лисаков қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 08 сәуірдегі № 531 "Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 14 маусымдағы № 266 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лисаков қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 08 сәуірдегі № 531 "Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-4-116 болып тіркелген, 2008 жылғы 22 мамырда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған).2. Осы қаулы қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Исмағұлов

О признании утратившим силу постановления акимата города Лисаковска от 08 апреля 2008 года № 531 "Об определении видов и порядка поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка"
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 14 июня 2016 года № 266
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Лисаковска "Об определении видов и порядка поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка" от 08 апреля 2008 года № 531 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-4-116, опубликовано 22 мая 2008 года в газете "Лисаковская новь").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия.
Аким города А. Исмагулов