Амангелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қарашадағы № 315 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № 125 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 23 қарашадағы №315 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін,сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3927 болып тіркелген, 2012 жылғы 21 желтоқсанында "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Таукенов

О признании утратившим силу постановления акимата Амангельдинского района от 23 ноября 2012 года № 315
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 6 мая 2016 года № 125
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Амангельдинского района от 23 ноября 2012 года №315 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно - исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3927, опубликовано 21 декабря 2012 года в газете "Аманкелді арайы").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Ж. Таукенов