Амангелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 ақпандағы № 17 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 134 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 ақпандағы № 17 "Амангелді ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5382 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 наурызда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Таукенов

О признании утратившим силу постановление акимата Амангельдинского района от 6 февраля 2015 года № 17
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 18 мая 2016 года № 134
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Амангельдинского района от 6 февраля 2015 года № 17 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии акимата Амангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5382, опубликовано 7 марта 2015 года в газете "Аманкелді арайы").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Ж. Таукенов