Аудан әкімдігінің қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 7 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40–бабының 2–тармағының
4) тармақшасына сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдардың тізбесін айқындау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4268 тіркелген, "Әулиекөл" аудандық газетінде 2013 жылғы 31 қазанда жарияланған) Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 2 қазандағы № 347 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Балғарин

О признании утратившим силу постановления акимата района
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 25 января 2016 года № 7
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аулиекольского района от 2 октября 2013 года № 347 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры, работающих в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4268, опубликовано 31 октября 2013 года в районной газете "Әулиекөл").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                А. Балгарин