Мәслихаттың 2015 жылғы 13 наурыздағы № 226 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және жер салығының бірынғай салық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 2 наурыздағы № 311 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 13 наурыздағы №226 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және жер салығының бірыңғай салық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5505 тіркелген, "Әулиекөл" аудандық газетінде 2015 жылғы 16 сәуірде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Он жетінші сессияның төрайымы А. Кеңесбаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Бондаренко

О признании утратившим силу решения маслихата от 13 марта 2015 года № 226 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 2 марта 2016 года № 311
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 13 марта 2015 года №226 " О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5505, опубликовано 16 апреля 2015 года в районной газете "Әулиекөл").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель семнадцатой сессии А. Кенесбаева
Секретарь районного маслихата А. Бондаренко