Шектеу іс-шараларды тоқтату туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы Покров ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 14 шілдедегі № 3 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына сәйкес және Денисов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2016 жылғы 14 шілдедегі № 01-27/259 ұсынысы негізінде Покров ауылдық округінің әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Денисов ауданы Покров ауылдық округінің Покровка ауылында мекежайында орналасқан ірі қара малдың құтыру ауруынан таза емес Светин Виктор Ивановичтың шалғайдағы кардасы аумағында шектеу іс-шаралары 2016 жылғы 14 шілдеден бастап тоқтатылсын.
2. Покров ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 1 "Шектеу іс-шараларды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 6043 болып тіркелген, "Наше время" газетінде 2016 жылғы 9 маусымда жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
Покров ауылдық округінің
міндетін атқарушы
С. Мустафина

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Покровского сельского округа Денисовского района Костанайской области от 14 июля 2016 года № 3
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Денисовского района № 01-27/259 от 17 июля 2016 года, исполняющий обязанности акима Покровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия с территории отгонной карды Светина Виктора Ивановича неблагополучной по бешенству крупного рогатого скота, расположенного по адресу: село Покровка Покровского сельского округа Денисовского района Костанайской области с 14 июля 2016 года.
2. Признать утратившим силу решение акима Покровского сельского округа от 13 мая 2016 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6403, опубликовано 9 июня 2016 года в газете "Наше время").
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Исполняющий обязанности акима
Покровского сельского округа
С. Мустафина