"Сарыкөл ауданы әкімдігінің атқарушы органдарының "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау Әдістемесін бекіту туралы" әкімдіктің 2015 жылғы 12 қазандағы № 322 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 8 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сарыкөл ауданы әкімдігінің атқарушы органдарының "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау Әдістемесін бекіту туралы" Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қазандағы № 322 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6002 тіркелген, 2015 жылғы 26 қарашадағы "Сарыкөл" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Э. Кузенбаев

О признании утратившим силу постановления акимата от 12 октября 2015 года № 322 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Сарыкольского района"
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 14 января 2016 года № 8
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сарыкольского района от 12 октября 2015 года № 322 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Сарыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6002, опубликовано 26 ноября 2015 года в районной газете "Сарыкөл").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                Э. Кузенбаев